10112016

November 10, 2016

 

Täna said ostetud viimased lennupiletid, ning nüüd on reis üldjoontes paika pandud. Kõige tähtsam on vast see, et kojutulek on kindlalt paigas - 29.märts.

Tripp algab 20.detsembril, kui lendame kogu perega läbi Istanbuli ja Jakarta Balile. Kohale jõuame 22.detsembril öösel. Kuna Balil oleme kogu perega, siis on planeerimise ära teinud mu ema. Hoolimata sellest pole ma ka enda ülejäänud reisi eriti planeerinud. Lend Balilt koju läheb läbi Kuala Lumpuri. Seal tuleb mul jätta hüvasti oma perega, ning jätkata seiklust üksinda. Malaisias plaanin veeta kaks nädalat, kuigi alguses asusin suure hooga Malaisia reisi planeerima, siis see jäi pooleli - puhtalt laiskusest. Seega nüüd kavatsen vaikselt kulgeda ja loodetavasti lõpuks õigeks ajaks lennujaama jõuda, et järgmisesse sihtpunkti lennata.

Peale kahte nädalat Malaisias lendan Kuala Lumpurist edasi Singapuri. Algselt polnud üldse plaanis Singapuri külastada, aga täiesti juhuslikult leidsin suurepärase pakkumise ja pidin oma lennupileti eest maksma vaid 11 eurot. Singapuris olen 3 ööd, ka oma sünnipäeva, mis on üks mu reisi vähestest välja plaanitud päevadest. 26.jaanuari veedan Universal Studios lõbustuspargis, sest mida oma 20ndal sünnipäeval ikka muud teha. 

Jaanuari viimastel päevadel lendan ma Bangkoki. Kui välja arvata 12.veebruaril Koh Phangani saarel toimuv "täiskuupidu", siis on nüüd ees hunnik vaba planeerimata aega. Terve veebruar ja pool märtsi on täiesti vaba maa. Kindel on see, et märtsis pean ma jõudma Vietnami, sest Ho Chi Minhi nimelisest linnast lendan ma edasi Filipiinidele. Vietnamis sooviks siiski veeta rohkem aega, mitte lihtsalt järgmisele lennule jõuda. Aga, eks see kõik selgub kohapeal. 

Filipiinidel veedan 10 päeva, seega aega erinevaid saari avastada eriti pole, kuid kindlasti tuleb seal nautida viimaseid rannamõnusid. Edasi lendan Dubaisse, sest kes ikka ütleb ei paarile päevale Dubais. 

Ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis pärast kolme kuud laias ilmas üksinda seiklemist jõuan elusana tagasi koju. 

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon