bits & pieces

December 14, 2016

 Kuna lennuni on jäänud juba vähem kui nädal, siis olen hakanud vaikselt tegelema pakkimisega. Kirjutan lähemalt mõnest asjast, mille olen endale reisi jaoks ostnud ja, mis minuga kindlasti kaasa tulevad.

          - Kõige tähtsam asi backpackides on probably seljakott. Mina valisin endale seljakotiks Osprey Farpoint 40 seljakoti. Seda peamiselt kahel põhjusel, see on väike ja sobib carry-on kotiks ja seda saab eest avada nagu kohvrit. Kuigi 40-liitrine kott võib tunduda väike, siis pakkimisel selgus, et ruumi jääb isegi üle. Kuna olen ise ka päris pisike, siis on see kott suuruselt täpselt paras. Ning muidugi aitab ainult carry-oniga reisimine säästa nii aega kui raha. Eks koti plussid ja puudujäägid selguvad alles teel.

          - Pildil kotist järgmine on minu armas väike märkmik. Ideaalset märkmikut otsisin ma kaua. Küll ei olnud piisavalt ruumi, et märkmeid teha, küll oli märkmik ise liiga suur ja nii edasi ja edasi ja edasi. Mingi hetk kaalusin isegi seda, et pean märkmiku ise kokku panema. Aga kes otsib, see leiab ning nüüd on mul lisaks kergemale rahakotile ka Moleskine'i märkmik.

          - Oma armsa kollase polaroidi soetasin ma endale juba päris mitu aastat tagasi ning imekombel on see kõik seiklused minuga koos vastu pidanud. Seetõttu ei saaks seda mitte kuidagi ka seekord maha jätta. 

          - Järgmise kolme kuu jooksul täiendan ma loodetavasti oma oskust magada ükskõik kus ja ükskõik millistes oludes. Lisaks must-have kõrvatroppidele on mul abiks ka unemask. Kuid ei see pole tavaline unemask. See on Eesti disaini tipp - Ööloom. Mina sain oma armsa ükssarviku sugulaselt gümnaasiumi lõpukingiks. Siiani pole teda õnneks/kahjuks eriti vaja läinud, kuid küll Aasia mind üllatab.

          - Mis juhtub siis, kui su enesekontroll on nullilähedane, sul on palgapäev ja just alles on välja tulnud uhiuus GoPro? Juhtub see, mis juhtus minuga - sa ostad endale selle kaamera. Miks? Sest oleks viisakas esimene pensionile saata. Eks ma üritan enda jaoks seda ostu hästi ära põhjendada, aga tegelikult oli see lihtsalt üks treat-yoself-hetk. 

          - Ma olen inimene, kes vihkab varbavahe plätusid ja sandaale, seega endalegi üllatuseks suutsin ma endale hankida kombo neist kahest. And you know what, ma ei vihkagi neid. Ehk siis Johanna poolt järgmise kolme kuu kantuimad jalanõud: Xero shoesi Amuri Venture sandaalid. Väidetavalt kõige kindlad ja väga mugavad ka, eks näis kuidas hype'ile vastavad.

          - Rääkides jalanõudest, minu kohutavast suhtest rahaga ja treat-yoself-hetkedest. Mingi hetk suvel soovis Hannabel endale tosse osta. Asi lõppes sellega, et mina jalutasin välja helesiniste Vansidega ja tema tühjade kätega. Miks? Sest Hannabelil on rahaga tervislik suhe.

          - Vesi. Puhas vesi. Väidetavalt pole see Kagu-Aasias eriti levinud nähtus, mistõttu ostavad turistid kokku meeletutes kogustes plastpudelites vett. Lahendus? Lifestraw veepudel. Kui ma esimese nädala jooksul ära ei sure, siis ehk toimib. 

Muidugi võtan kaasa veel hulganisti muud merchi, aga sellest kunagi hiljem (kui üldse).

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon