what happened in Singapore...

February 25, 2017

Valmis või mitte, aga ma maalin Teie silme ette kohe olukorra, milles Te kunagi olla ei taha...

Enne kui keegi üldse muretsema jõuab hakata - minuga on kõik korras. Järgneva loo juures olin ma vaid tunnistajaks.

Minu viimane õhtu Singapuris. Olin peale õhtusööki hostelisse naasnud, kui minuga alustas juttu samas toas ööbiv vanem meesterahvas - Luther. Tema uuris minult Eesti kohta. Selgus, et samas toas ööbib ka üks soomlanna, kellega Luther suurepäraselt läbi sai. Kuna Luther on endine mereväeohvitser, siis sai ta ka läbi kohaliku baasi odavalt alkoholi osta. Kui saabus soomlanna Maria, siis sai päris kiiresti selgeks, et Maria ja Lutheri sõprus põhineski sellel, et Maria temaga tasuta juua sai.

Olime umbes tund aega kolmekesi jutustanud, kui meiega liitus ka just töö lõpetanud hotellitöötaja Davin. Juba mitu tundi oli Luther ka temale kokteile teinud, hoolimata sellest, et kõikjal hostelis on sildid, mis keelavad alkoholi tarbimast. Jutustasime veidi aega neljakesi, kui Luther otsustas magama minna - "eks ma olen vana inimene juba". Kell ei olnud teab mis palju, kuid põhjanaabrist neiule hakkasid joogid juba päris hästi mõjuma. Ei läinudki kaua aega, kui ta toolilt maha kukkus ning Davin otsustas ta magama toimetada. Mõtlesin, et mis mina ka siis enam siin passin ja läksin pesema. Pesemast tagasi tulles olid nii Maria kui ka Luther mõlemad üleval. Luther valas rummi, Maria muudkui jõi. Selgus, et Maria magama ajamine oli asjatu vaev, mis äratas ka Lutheri. 

Ei teagi kaua me seal istusime, aga mõne aja pärast tuli mul endal juba uni peale ja otsutasin magama ära minna. Üritasin ka Mariat magama suunata, kuid edutult.

Olin juba peaaegu unne vajumas, kui kuulsin kedagi uksest sisse tulemas. Mõtlesin, et ehk tuli Maria magama. Tuligi... aga mitte üksi... Ja just sedasi hakkas voodi varsti rappuma ja tuba täitsid oiged. Mu kõige hirmsam õudusunenägu oli juhtumas. Muidugi haarasin telefoni ja kandsin kõik toimuvad liveis sõbrannadele ette, et mingitki lohtust saada. Kõige suuremaks lohutuseks oli  aga toa teises otsas magava Lutheri itsitamine. 

Needless to say, hommikul tuli nii mõneltki toakaaslaselt teravaid märkusi juhtunu kohta.

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon