lugu sellest kuidas minust eluheidik sai

April 4, 2017

Nagu ma varasemalt mainisin jäin ma halva ilma tõttu Gili Airile kinni. Selgitangi nüüd täpsemalt kuidas see kõik juhtus ja mis see endaga kaasa tõi.

Olin läbi käinud kõik Gili saared ning veetnud juba paar ööd Gili Airil, kui otsustasin, et võiks nüüd tagasi Balile minna. Jalutasin sadamasse, et uurida, mis kell kiirpaadiga tagasi Balile saaks. Putkas istuv onu hakkab itsitama "no speedboat today, no speedboat tomorrow". Well fuck, aga millal saab siis? No kui veab, siis paari päeva pärast. Aga peab ju olema mingisugune võimalus, ma ei saa siia saarele igaveseks kinni jääda. Noh, saab minna ka suurema laevaga, aga kogu trip võtab 9 tundi aega. Arvestades seda, et viimasel ajal jään väga lihtsalt merehaigeks otsutasin, et pigem ootan. 

Okei, mul on nüüd vähemalt kaks päeva siin saarel veel aega. What the fuck do I do? Ilm on ka selline nagu ta on. Pidevalt sadas, päikest oli harva näha ja kui, siis vaid mõni tund. Pidevalt toimusid elektrikatkestused, seega internet ja isegi laetud telefon olid luksus. Mis siis üle jääb? Aga muidugi potsatada mõnda rannabaari maha ja jooma hakata. Kui vedas sai isegi telefoni laadida ja internetis olla. No vabsjee luksus. Sedasi ma siis seal kaks päeva tiksusin.

Paari päeva pärast lähengi siis tagasi sadamasse, et pilet osta ja minema saada. Aga muidugi ei olnud olud paranenud. Kui veab, siis nädala pärast saab minema... Mul on vähem kui nädala pärast lend... Noh äkki veab ja ilm läheb varem paremaks.

Tiksusin veel paar päeva sedasi. Lõpuks võtsin ette selle üheksa tunnise tripi. Sellest juba järgmine kord.....

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon