Nädal Londonis: päev 6

October 6, 2019

Kuuendaks päevaks olen valinud Notting Hilli. Mõned on kindlasti näinud samanimelist filmi või kuulnud seal toimuvast karnevalist. Notting Hillis toimub aga põnevaid asju aastaringselt. Esiteks on Notting Hillis palju ilusaid värvilisi maju, seetõttu tasuks võtta aega tund või paar, et lihtsalt ringi uitada, sest pea igal tänaval on mida vaadata. 

 

Teine ning peamine põhjus miks Notting Hilli uitama minna on Portobello turg. Turg on jaotatud erinevateks osadeks: toiduturg, riideturg, vanavaraturg ning muidugi tänavatoit. Kuigi laupäev on peamine "turupäev", soovitan mina seda siis vältida. Põhjuseks on MEELETUD rahvamassid. Seega kes soovib vähe rahulikumat kogemust peaks turule minema nädala sees. Pühapäeviti on turg suletud.

Notting Hill karneval

 

Kui on plaan tulla Londonisse augusti lõpus, siis soovitan kindlasti minna ka karnevalile. Tegu on erinevate kariibi kogukondade ühiskarnevaliga, mis kestab mitu päeva. Tänavad täituvad toiduputkade, baaride ja muusikaga. Eestlasele võib selline üritus tunduda veidi hirmutavana, kuid selleks tulebki mõnest putkast endale kokteil kätte haarata ja siis lihtsalt tantsida, tantsida ja veel tantsida.

Farmacy

 

Kus süüa/juua?

Kindlasti tuleks turul midagi proovida. Minu isiklikuks lemmikuks on saanud üks falafeli putka, mis müüb hiiglaslikke falafeliwrappe. Niiii-niiii hea! Aga turul on veel mustmiljon muud valikut ning tihtipeale saab erinevaid valikuid ka enne proovida. Ehk on võimalus ainuüksi erinevaid asju proovides kõht täis saada. 

Kes aga soovib maha istuda ning restoranis süüa neile soovitan üle vaadata Farmacy. Tegu on tervisetoidu restoraniga, mis pakub orgaanilst toitu. Restoran näeb juba ise väga lahe välja ja toit on veel parem! Kellele öko-smöko health-food värk meeldib, soovitan külastada!

 

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon